Headline

Maschio-Gaspardo jest międzynarodową grupą, specjalizującą się w produkcji maszyn rolniczych do uprawy i siewu oraz maszyn komunalnych.
Grupa zajmuje się dystrybucją szerokiej gamy maszyn, jaka znajduje się w jej ofercie, pod dwiema głównymi markami – Maschio i Gaspardo.
Pełna oferta obejmuje glebogryzarki, brony aktywne, siewniki precyzyjne, siewniki zbożowe (pneumatyczne i mechaniczne), kombinacje uprawowo-siewne, kosiarki komunalne i maszyny do uprawy uproszczonej.
Maschio-Gaspardo posiada 7 dużych fabryk , 4 we Włoszech i 3 w innych krajach (Rumunia, Indie, Chiny). 13 grupa również biura sprzedaży.
Maschio-Gaspardo zatrudnia obecnie około 2.200 osób, zorientowanych na:

- wydajność
- postęp
- kontrola jakości
- potrzeby klienta i opiekę nad nim

Postęp jest osiągany przez ciągły rozwój i badania prowadzone przed doświadczony i liczny zespół inżynierów.
Nawiązanie partnerstwa z wiodącymi graczami w świecie biznesu sektora rolniczego pozwala nam koncentrować się na potrzebach klienta, które pojawią się również w przyszłości.
Główną wartością firmy jest wiara w to, że nieustanna inwestycja w zasoby wzmacnia pozycję firmy. Ostatnim przykładem takiej inwestycji jest zamontowanie ogniw solarnych we wszystkich włoskich fabrykach. Mimo wysokich kosztów takiej inwestycji, pozwala ona fabryce na większą samowystarczalność – w tym przypadku w zakresie dostaw energii elektrycznej.