Współpraca z firmą ZUPTOR.

Firma ZUPTOR istnieje na rynku od 1989 roku. Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i montażu:

– mieszalni pasz z układem pełnej automatyki, przeznaczonych do przygotowania mieszanek paszowych dla trzody chlewnej, bydła, owiec i drobiu w gospodarstwie rolnym w oparciu o ziarno zbóż, koncentraty paszowe dodatki mineralne i witaminowe. Linie do przygotowania paszy oferujemy o dowolnej wydajności w zależności od potrzeb klienta.
– linii technologicznych do magazynowania i obróbki zbóż oraz ziarna siewnego z układem pełnej automatyki i sterowania procesami pozwalającymi na wykonywanie czynności w sposób płynny z założoną wydajnością. Projektujemy proste linie oraz rozbudowane instalacje o charakterze przemysłowym.
Linie obróbki ziarna wyposażamy w maszyny niemieckiej firmy PETKUS, której od 15 lat jesteśmy oficjalnym przedstawicielem na rynku polskim. Wieloletnie doświadczenie i wiedza technologiczna pozwala nam projektować urządzenia wysokiej jakości, dostosowane do potrzeb klienta, tak, aby zadowolić jego oczekiwania. W prowadzonej działalności kierujemy się wysokimi standardami etycznymi, budując partnerskie relacje z odbiorcami naszych urządzeń. Misją jest pełne zadowolenie klienta z dokonanego wyboru.

Więcej o firmie ZUPTOR znajdziesz tutaj.