CLAAS Collection

W ofercie CLAAS Collection znajduje się odzież rekreacyjna i robocza dla kobiet, mężczyzn i dzieci, modele kolekcjonerskie, zabawki, akcesoria oraz artykuły reklamowe.

Od ponad 100 lat nasze przedsiębiorstwo jest blisko związane z ludźmi i regionami. Nasz asortyment stanowi odzwierciedlenie miłości do ziemi rodzinnej, życia wiejskiego i natury: szeroka oferta wysokiej jakości nowoczesnej odzieży przeznaczonej dla dużych i małych, modele kolekcjonerskie wiernie odzwierciedlające oryginały, zabawki dla dzieci w każdym wieku oraz ciekawe akcesoria trafią w każdy gust.

Całość oferty można również zamówić w naszym sklepie internetowym CLAAS Collection. Oferujemy możliwość dostawy do następujących państw europejskich: Belgii, Danii, Niemiec, Finlandii, Francji, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Włoch, Luksemburga, Holandii, Austrii, Polski, Portugalii, Szwecji oraz Hiszpanii.

Jeżeli Państwa kraj nie znajduje się na tej liście, prosimy o kontakt z najbliższym partnerem handlowym CLAAS. W tym celu należy skorzystać z funkcji wyszukiwania partnerów handlowych na naszej stronie internetowej.

collection.claas.com

Rozrywka

Technologia, która bawi i zachwyca – nie tylko na polu. CLAAS oferuje też możliwości rozrywki w czasie wolnym. Zachęcamy do udowodnienia swoich umiejętności podczas emocjonującego wyścigu traktorów lub popuszczenia wodzy fantazji w naszej kolorowance online.